Košík

O nás 

Ahoj,

začlo to asi jako vždycky. Udělal se nám nápad, že si koupíme s kolegou nějaké to vojenské vozítko. Výběrové řízení vyhrál UAZ 469. Nebylo snadné sehnat kloudný kus. Když se to přeci jen podařilo a my koupili to správné auto, zjistili jsme, že vůbec není v tom stavu, v jakém jsme si mysleli. Postupně jsme sháněli různě po známých, semtam něco objednali (třeba jako nové manžety kolem řádicích pák, které se při snaze je nasadit rozpadly, byly totiž nové asi 40 let a úplně se nám neosvědčily ani nové přední paraboly s nápisem PAL:-)).

Na jednom výletě nám umřelo ložisko na hrušce v zadní nápravě a následně se vydřelo i soukolí a poškodila poloosa. Když jsme zjistili, kolik nás budou stát díly na opravu, dospěli jsme k rozhodnutí, že tudy cesta nevede. Rozhodli jsme se tedy, že koupíme nějakého shniláka na orgány. Sehnali jsme, co jsme potřebovali. Jenže se v naší oblasti nějakým nedopatřením rozkřiklo, že máme díly navíc a najednou někdo potřeboval převodovku, ten chtěl kola, kamarád dal číslo kamarádovi a bylo to.

Teď máme na dvoře stále dost aut na rozebrání za rozumné ceny, máme i díly, které se běžně nenabízejí, třeba jako držáky kanystrů, sedačky, silné rámy na plachty atd. Samozřejmě, že kolegové neshánějí jen použité věci, ale na vozidlech jsou části, které se dají nahradit jen novými díly, třeba jako silentbloky, filtry, brzdové komponenty apod. A to nás donutilo založit tento e-shop, a pokusit se všem nadšencům pro tyto vozy nabídnout kvalitní náhradní díly za dostupné ceny.

Pokud třeba potřebujete jen poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Za samozřejmost pokládáme odborný, osobní přístup týmu.

Teď už záleží jen na Vás. Vyzkoušejte naše služby! Ujišťujeme Vás, že zvolíte to nejlepší!