Košík

Obchodní podmínky 

Tyto obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího v rámci smluvních vztahů uzavřených prostřednictvím internetového obchodu www.uazdily.cz. S těmito obchodními podmínkami má kupující možnost se seznámit před odesláním své objednávky a je na ně dostatečně předem upozorněn. Kupující odesláním své objednávky potvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí.

Objednávky, uzavření kupní smlouvy

Objednávky jsou přijímány pouze prostřednictvím on-line obchodu www.uazdily.cz . O přijetí, dostupnosti a postupu vyřizování objednávky je kupující postupně informován e-mailem nebo telefonicky do 24 hodin po odeslání (platí pouze v pracovních dnech). Pokud zboží není aktuálně na skladě, je kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň je seznámen s dodací lhůtou. Pokud by dodací lhůtá přesáhla 10 pracovních dnů má kupující možnost svou objednávku zrušit.

Odesláním objednávky uzavírá kupující s prodávajícím kupní smlouvu a zároveň akceptuje cenu objednaného zboží a platnou v den objednání uvedenou na e-shopu a v objednávce. Všechny objednávky provedené prostřednictvím on-line obchodu www.uazdily.cz  jsou závazné. Uzavřením kupní smlouvy se prodávající i kupující zavazují řídit těmito obchodními podmínkami.

Dodací lhůta a způsob doručení

Obvyklá lhůta dodání zboží je 1 až 5 pracovních dnů. V případě, že si dodávka vyžádá delší období, je kupující o termínu dodání bezprostředně informován. Objednané zboží je kupujícímu zasláno prostřednictvím České pošty. U zásilek je poštovné a balné účtováno ve výši minimálně 150,- Kč vč. DPH, o konečné ceně poštovného je kupující dopředu infomován e-mailem. U zásilek zasílaných do zahraničí je nutná platba předem bankovním převodem dle instrukcí v objednávce
 
Převzetí zásilky kupujícím

Kupující je povinen si při převzetí zásilky především prohlédnout neporušenost obalu, nejlépe předtím než zásilku přijme a zaplatí. Pokud by bylo zjištěno mechanické poškození obalu zásilky je kupující za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození zboží nepřebírat. Tuto skutečnost je potřeba dle předpisu dopravce řádně zaznamenat.

Způsob platby

Dobírka: objednané zboží je zasláno prostřednictvím České pošty a při převzetí uhrazeno kupujícím v hotovosti nebo platební kartou.